Menu
RSS

Antalya Tahtacılar Derneği’nden Dayanışma Kahvaltısı

Antalya Tahtacılar Derneği’nden Dayanışma Kahvaltısı

Antalya Tahtacıları Kültür, Eğitim, Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nin geleneksel sonbahar kaynaşma kahvaltısına katılım yoğun oldu. Kızılarık Cemevi’nde yapılan kahvaltı etkinliği 2013 yılında derneğin kuruluşundan bu yana geleneksel olarak yapılmakta.

Antalya Tahtacıları Kültür, Eğitim, Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Sonbahar Kaynaşma kahvaltı etkinliğine CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP milletvekilleri Cavit Arı, Rafet Zeybek, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Temizer,

İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Antalya Baro Başkanı Polat Balkan, Hacı Bektaş Veli Vakfı Antalya Şube Başkanı Nurettin Erdoğan, Muratpaşa Belediyesini temsilen Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, AKD Antalya Şube Başkanı Hasan Kaya,

CHP Muratpaşa ve Kepez İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kahvaltı duası edildikten sonra kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Özgür Çamlıdağ, bu etkinliğin 2013 yılından beri geleneksel olarak yapıldığını, üyeler ve etkinliğe katılanlar arasında dayanışmayı güçlendirmeyi amaçladığını belirtti.

Antalya Tahtacıları Kültür, Eğitim, Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği 08 şubat 2013 tarihinde kurulmuş, 05 mayıs 2013 tarihinde 1.olağan genel kurulunu yaparak, faaliyetlerine başlamıştır.

yukarı çık
0
Paylaşım