Menu
RSS

Büyükşehir Belediye Başkanı Böcekle İlgili Bilgi Kirliliği Hakkında

Büyükşehir Belediye Başkanı Böcekle İlgili Bilgi Kirliliği Hakkında

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek geçtiğimiz günlerde covid virüsünü kapmış ve hemen tedavi altına alınmıştı. O güden bu yana tedavisi süren Böcek Başkanın sağlığı giderek iyileşti ve covid virüsünü yendi.

Ancak ne yazık ki Antalya kamuoyunda bir takım kişi veya kişiler tarafından Başkan Böcek’in tedavisi ve sağlığı konusunda sürekli olumsuz haberler yayma, hatta “öldüğü”ne yönelik karanlık emellerini dillendirme gayreti gösterildi.

Son olarak bugün de yine Başkan Böcek hakkında aynı nifak çevreleri “yoğun bakımda öldü” türünden uydurma dedikodularla Başkan Böcek üzerinden insanlara yanlış bilgilendirme derdine düştüler.

Kaktüs Medya olarak edindiğimiz sağlam kaynaklı bilgiler ise şudur: Başkan Böcek’in akciğerlerinde uzun zamandır sorun yaşanmış, hatta iki kez zatüre tedavisi görmüştür. Covid 19 virüsü ise ciğerlerinde ayrıca tahribatlar yapmış.

Tedavi edildiği hastanede var olan bir makine ile Başkan Böcek’in ciğer temizliği yapılmaktadır. Bu temizlik ağır ve sancılı olduğundan dolayı da doktorları Başkan Böcek’i 48 saat uyutarak tedavisini tamamlamaktadırlar. Son olarak yoğun bakımda yatmasının nedeni bu.

09.09.2020 Çarşamba günü yani bugün ise yine Başkan Böcek’in öldüğü söylentisi yayıldı. Meğerse Başkan Böcek’in hastanedeki katında yatan bir hasta vefat ediyor. Bunun için de ailesi feryat figan ağlaşıp bağrışıyorlar.

Hastanede çalışanlardan biri de Başkan Böcek’in öldüğünü sanarak bu tür bir dedikodunun oluşmasını sağlıyor.

Kısacası Başkan Böcek covid belasını atlattı ve sağlığı gayet iyi. Yakında aramızda olacak, dostlarını sevindirip düşmanlarını çatlatacak.

yukarı çık
0
Paylaşım