Menu
RSS

CHP Yerel Yönetimler Heyeti: Şeffaf Yönetimiyle Belediyelerimiz Tıkır Tıkır Çalışmaya Devam Ediyor

CHP Yerel Yönetimler Heyeti: Şeffaf Yönetimiyle Belediyelerimiz Tıkır Tıkır Çalışmaya Devam Ediyor

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun başkanlığındaki, Yerel Yönetimler Heyeti belediye ziyaretlerine Mersin’den başladı. Mersin’de CHP’li belediyelerin başkanlarını ziyaret eden heyet,

“Bizim belediyelerimiz sosyal belediyecilik anlayışıyla, vatandaş odaklı olarak tıkır tıkır çalışıyor” dedi.

Çalışma Grubu

CHP Genel Merkezi ile tüm CHP’li belediyelerin koordinasyonunun güçlendirilmesi amacıyla Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı bünyesinde geçtiğimiz Ekim ayında yeni bir çalışma grubu oluşturuldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı ile bu çalışmayı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun yapıyor. Yerel yönetimlerde tecrübesi olan;

Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Antalya Milletvekili Cavit Arı, Seyit Torun’un yardımcısı olarak görevlendirildi.

Adana ve Mersin

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun başkanlığındaki, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’den oluşan Yerel Yönetimler Heyeti

Adana ve Mersin’de ziyaretlerde bulundu. Heyete, Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Müzeyyen Şevkin ve Orhan Sümer ile Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Ali Mahir Başarır ve Alpay Antmen de eşlik etti.

Esnafı da Dinlediler

Ziyaretlerine Adana’da İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse’yi ziyaret ederek başlayan heyet, Pandemi nedeniyle zor günler geçiren esnafın sorunlarını dinledi.

Adana’dan Mersin’e geçen heyet, Tarsus İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Avukat Ozan Varal ve ilçe örgütüyle, Tarsus Belediye Başkanlığında Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ile bir araya geldi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i de ziyaret eden heyet, Mersin İl Başkanlığında İl Başkanı Adil Aktay ve il örgütüyle bir araya geldi. İl Başkanlığında basın açıklaması gerçekleştiren heyet, gündemdeki konuları değerlendirdi.

“Tıkır Tıkır Çalışıyoruz”

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun “Yerel seçimlerde elde ettiğimiz başarı halkımızın inancını arttırdı.

Bizim belediyelerimiz yaşadığımız bu sıkıntılı dönemde verdikleri hizmetlerle milletimize nefes olmuştur, dertlerine derman olmuştur.

Vatandaşlarımız, verdiği verginin doğru harcandığını, gereksiz lükse gitmediğini, çarçur edilmediğini görüyor. Cumhuriyet Halk Partili belediyeler, şeffaf yönetimiyle milletine hesap veren,

israfa son veren anlayışla tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor” diye konuştu.

Son Ziyaret Yenişehir’e

Heyet Mersin’de son olarak Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret etti.  

yukarı çık
0
Paylaşım