Menu
RSS
Pehlivanlar Bugün Saat 14.30’da Döşemealtı’nda Karşılanacak

Pehlivanlar Bugün Saat 14.30’da Döşemealtı’nda Kar…

663.Tarihi Kırkpınar Yağlı Gür...

CHP lideri Özel'den Eylem Çağrısı: Ayağa Kalkın, Saat 21'de Işıkları Açıp Kapatın

CHP lideri Özel'den Eylem Çağrısı: Ayağa Kalkın, S…

“Türkiye’yi ayağa kalkmaya dav...

Üç İşçi Konfederasyonundan Ortak Bildiri: İnsan Onuruna Yaraşır Bir Yaşam

Üç İşçi Konfederasyonundan Ortak Bildiri: İnsan On…

DİSK, TÜRK-İŞ ve HAK-İŞ, "İnsa...

Eğitim İş: Öğretmeni Mesleksizleştirme Kanununa Karşı Meslek Nöbetimizi Başlattık

Eğitim İş: Öğretmeni Mesleksizleştirme Kanununa Ka…

Öğretmenlik Meslek Kanunu’na k...

Akdeniz'de 4.1 Büyüklüğünde Deprem!

Akdeniz'de 4.1 Büyüklüğünde Deprem!

AFAD tarafından yapılan açıkla...

Antalya DİSK: TUİK Gerçekleri Açıkla, Ekmeğimle Oynama!

Antalya DİSK: TUİK Gerçekleri Açıkla, Ekmeğimle Oy…

TÜİK’in açıkladığı resmi veril...

Prev Next

Aksu Belediye Başkanı Yıldırım’dan Personele: Siyaset Yapmayın, İşinizi Yapın

Aksu Belediye Başkanı Yıldırım’dan Personele: Siyaset Yapmayın, İşinizi Yapın

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım kurban bayramı kutlamasında bir araya geldiği belediye personellerine çok önemli uyarılarda bulundu.

Yıldırım, personellerin siyaset yapmamasını, vatandaşın hizmet beklediğini dile getirerek, “Sizden siyasi çalışmalar değil, halka hizmet bekliyorum.” dedi.

Seçim dönemlerinde de personellerin seçim çalışmalarına katılmamasını isteyen Yıldırım, “Seçim süreci sona erdi. Halkımız bizden hizmet bekler. Personellerimizle el ele verip ilçemize hizmet etmeliyiz. Ben sizden başarılı bir performans bekliyorum. Sosyal medyalarda bizleri beğenip beğenmemeniz de önemli değil.

Ne seçim sürecinde ne de sonrasında siyasete de karışmanızı istemiyorum. Sizden tek beklentim, size verilen görevleri en iyi, şekilde yerine getirmeniz.” dedi.

“Lakayıt Personel İstemiyorum”

Belediyede lakaytlığa da yer olmadığını kaydeden Yıldırım, “Ben hem sizlerin maaşlarını zamanında ödeyebilmek hem de hizmet üretebilmek için uğraşıyorum. Karşılığında sizlerin de işinize sahip çıkmanızı istiyorum. Herkes işine zamanında gelecek, işini en güzel şekilde yapacak.

Birim müdürlerimiz mesai saatlerine uymayanları, işe gelmeyenleri bizlere bildirecek. İşe gelmeden maaş almak yok. Herkes çalışacak, maaşını hak edecek. Belediyemizin her yeri bizim hizmet alanımız. Başka birimlere gidenler de bunu düşünerek hareket etmeli.” şeklinde konuştu.

“Hepiniz Kardeşsiniz”

Personellerin hepsinin kardeş edasıyla birbirine davranmasını isteyen Başkan Yıldırım, “Evdeki kardeşlerinize nasıl davranıyorsanız buradaki mesai arkadaşlarınıza da öyle davranacaksınız. Buradaki bayanlar sizlerin bacıları, erkekler de kardeşiniz. Birbirinizden sevgiyi, saygıyı eksik etmeyin.

Kılık kıyafet konusunda da resmi kurumlarda nasıl giyinilmesi gerekiyorsa öyle giyinin.” dedi.

Herkese ailesiyle şeker tadında bir bayram geçirmesini dileyen Başkan Yıldırım, bayramdan sonra hizmet yağmurunun başlayacağını, herkesten tam performans görmek istediğini vurguladı.

Yıldırım, geçmiş dönemde yapılan bazı hatalara kendi döneminde asla izin vermeyeceğini de dile getirerek herkese iyi bayramlar diledi.

yukarı çık
0
Paylaşım