Menu
RSS

Burdur CHP İl Başkanı Akbulut: Bu Hayat Pahalılığını Yaratan İktidarı Devireceğiz!

Burdur CHP İl Başkanı Akbulut: Bu Hayat Pahalılığını Yaratan İktidarı Devireceğiz!

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Milletvekili Mehmet Göker, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel,

CHP Yeşilova İlçe Başkanı Şükrü Alpuğuz ve İl, İlçe yöneticileri Yeşilova’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Burdur İl Örgütü, Yeşilova’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ve parti yönetimi Yeşilova ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşın derdini dinledi, notlar aldı.

“Sandıkta Büyük Bir Ders Vereceğiz”

Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Başkan Akbulut, “Yorulup da düşene aşk olsun! Bu hayat pahalılığını yaratan iktidarı devireceğiz. Halkın vergisini beşli çeteye peşkeş çekenlerin iktidarına sandıkta büyük bir ders vereceğiz.” dedi.

“Halkın İktidarını Halkla Beraber Kuracağız”

CHP’li Akbulut ayrıca seçim çalışmalarına ara vermeyeceklerini, yarın seçim olacakmışcasına canla başla çalışacaklarını vurgulayarak, “Bir an olsun halkımızdan uzak durmayacağız. Sokakta, esnafımızla, öğrencilerimizle, gençlerimizle, kadınlarımızla, büyüklerimizle, şehrimizin her bir ferdiyle görüşeceğiz, fikirlerini alacağız,

onların şikâyetlerini dinleyeceğiz. Bugün iktidarın yaptığı gibi halktan kopmadan, azimle çalışacağız. Halkın iktidarını, halkla beraber kuracağız. Geliyor, gelmekte olan.”

yukarı çık
0
Paylaşım