Menu
RSS

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Nefi Kara Gazze’ye Yardım Kermesine Katıldı

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Nefi Kara Gazze’ye Yardım Kermesine Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, “Manavgat Kudüs Platformu” tarafından Cumhuriyet Meydanı Sergi Alanı’nda organize edilen

“Gazze’ye Destek” kermesine katıldı. Başkan Adayı Nefi Kara’nın kermes ziyaretine CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Seçim Komitesi üyeleri ve partililer de eşlik etti. İsrail’in, Filistin Halkı’na uyguladığı zulmün ve soykırımın derhal son bulması gerektiğini belirten Başkan Adayı Nefi Kara,

millet olarak Filistin halkının her zaman yanında olduklarını belirtti. Başkan Adayı Nefi Kara, “İsrail’in yıllardan beridir Filistin halkına uyguladığı zulmün artık son bulması gerektiğini her platformda dile getirdik.

Sivil vatandaşların ve masum çocukların hayatını kaybetmesine sebep olan bu saldırıları lanetliyorum. Manavgat Kudüs Platformu’na da bu anlamlı ve özel bir etkinliği düzenlediği için de teşekkür ediyorum.

Filistin halkının sesini duyurmak ve onlara destek olmak amaçlı yapılan kermese tüm halkımızı davet ediyorum. İsrail zulmü derhal son bulmalı” dedi.

yukarı çık
0
Paylaşım