Menu
RSS

Antalya CHP Kadın Kolları İl Başkanı Deveci: Bu Zor Dönemde Güzel Bir Bayram Geçirmesi En Büyük Dileğimdir

Antalya CHP Kadın Kolları İl Başkanı Deveci: Bu Zor Dönemde Güzel Bir Bayram Geçirmesi En Büyük Dileğimdir

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Bereketin, birlikteliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın günü olan mübarek Kurban Bayramını tüm dünya olarak Kovid-19 Pandemisi, Türkiye özelinde ise derin bir ekonomik ve siyasal buhran içerisinde karşılıyoruz” dedi.

Deveci “Her sorunumuzu akılla, bilgiyle, birikimle, deneyimle çözeceğiz. Güzel ülkemizin huzura, birlikteliğe, berekete ve yardımlaşmaya ihtiyacı var. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz. Yoksula, yolda kalmışa hakkını verip, israftan kaçınacağız.

Hiç kimseyi; kimliği, inancı ve yaşam tarzı dolayısıyla ötekileştirmeyeceğiz” dedikten sonra sözlerini şöyle tamamladı:

“Hedefimiz “hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, her evde huzurun ve bereketin olduğu” güzel Türkiye’yi inşa etmektir. Komşumuz açken tok yatmayacak, yapacağımız yardımı da insan onurunu koruyarak yapacağız. Yani sağ elin verdiğini sol el görmeyecek.

Bu duygularla, salgın hastalıkla mücadelenin ön safında yer alarak şehit düşen sağlık personelimize, terörle mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Yurttaşlarımızın bu zor dönemde güzel bir bayram geçirmesi en büyük dileğimdir.

Kurban bayramınız kutlu olsun...”

yukarı çık
0
Paylaşım